Tworzenie gazetki

Posted by admin at

Category: Bez kategorii

Z plików PDF można w bardzo prosty sposób przygotować specjalną gazetkę. Takie gazetki są w bardzo wielu przypadkach stosowane przez sieci sklepów do prezentowania nowej oferty albo oferty promocyjnej. Flipbook WordPress może być skonstruowany w formie informacji na stronie opartej na silniku WordPress.

Powinno się do tego kupić jedynie specjalny moduł, który połączy wszystkie strony przygotowane w pdf-ie i stworzy z tego obracaną gazetkę.
Będziemy posiadać wówczas wrażenie, jakbyśmy mieli zwyczajną gazetkę, w której otwieramy strony. PDF flipbook nie jest jakimś nowym odkryciem, bo tego typu metoda prezentacji jest stosowana już od wielu lat. Do dzisiaj jest jednakże na tyle interesująca, że ludzie bardzo chętnie decydują się na to, by ją stosować w swoich firmach. Dzięki takim flipbookom można prezentować także inne rzeczy, przykładowo produkty z oferty z nowego katalogu, nową kolekcję produktów i tym podobne (polecamy: flipbook wordpress). PDF to flipbook jest wyjściem dość łatwy w obsłudze i dość niedrogim. Zakup takiego modułu kosztuje raptem kilka do kilkunastu dolarów. Nie jest to zatem jakiś duży wydatek, natomiast taki moduł znacznie ułatwia pracę i sprawia, że osiągnięty efekt jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny, niż miałoby to miejsce w przypadku gazetki, którą oglądamy strona po stronie. Tym podobne rozwiązania cieszą się w dzisiejszych czasach ogromną popularnością. Im coś jest bardziej atrakcyjne, tym częściej się to stosuje, a atrakcyjne sposoby prezentowania nowej oferty w każdym momencie cieszą się zainteresowaniem. Graficy i koderzy oprogramowania bardzo często z tego korzystają.

Zobacz także: pdf to flipbook.